Още по-важно за родителите му е да знаят, че детето им е в сигурни ръце.

В живота на всеки палавник трябва да има някой, който да отговори на безкрайните му въпроси, да разбере болката истраховете му, да сподели моментите на радост, на голямото любопитство. Някой, който да хване малката, детска ръчичка ида поемат към безкрайната шир на детството.

Това сме ние – екипът на детска градина “Златното  ключе”,високо квалифицирани детски учителки с творчески дух и професионализъм. С много любов се грижим за малките палавници.

Тук всички учители и възпитатели сме на децата верни приятели.

 

 

                                                                                                   

 

 

МЕДИЦИНСКИ ЕКИП

ДАНИЕЛА ГЕОРГИЕВА - МЕД. СЕСТРА

ДОНКА СТОЙЧЕВА - МЕД. СЕСТРА

 

 

 

 

 

Служители

6.30-15.00

9.30-18.30

Огняр и озеленител 

от 6.30 - ДО 15.00


Работно време помощник възпитатели 

Първа смяна

от 06:30 до 15:00 ч.
Втора смяна

от 10:00 до 18:30 ч.

 

Медицински екип

Първа смяна

07:00 - 15:30

Втора смяна

10:00-18:30
 

 

 

НЕПЕДАГОГИЧЕСКИ КОЛЕКТИВ

1. Пролетина Колева – ЗАС

2. Десислава  Добрева – Началник склад

3. Даниела Георгиева - старши мед сестра

4. Донка Стойчева - мед сестра

5. Димитринка Минкова - Готвач 

6. Наталия Брънкова – Пом. готвач

7. Тонка  Терзидерлиева – Работник кухня

8. Фатме Чаир – Пом.възпитател – група „Мечо пух”

9. Станка Бойчева – Пом.възпитател- група „Мики Маус”

10. Радка  Аладжова – Пом.възпитател – група „Моряче”

11. Елена  Димитрова – Пом.възпитател 

12. Маргарита  Зафирова – Пом.възпитател – група Звънчета”

13. Калионка Филипова – Пом.възпитател – група „Слънце”

14. Светла Пехливанова–  пом. възпитател - група „Делфинче”

15. Валентина Гуцекова– Пом. възпитател - група "Лъвче"

16 .Фроска ПарашкевоваПом. възпитател - група "Морски свят"

17. Пенка Качулкова  - Озеленител

18Минка Добрева огняр

ПЕДАГОГИЧЕСКИ  ЕКИП 

Директор

1.Марияна Бойчева  

2.Юлия Ангелова  Гл. учител  група "Звънчета"

3.Анелия Нанева учител група "Звънчета"
4.Йорданка Илчева   Ст. учител -група „Лъвче”

5.Радослава Белинова  учител  група „Лъвче”
6.Тинка Георгиева  Ст. учител  група” Мечо Пух”
7.Димитринка Водева Ст. учител група „Мечо Пух”
8.Мария Лиркова  Ст. учител група „Морски свят”
19.Соня Колева  Ст. учител  група „Морски свят”
10.Соня Тончева Ст. учител  група „Делфинче”

11.Пепа Чавдарова Ст. учител  група „Делфинче”
12.Виолета Недкова  Ст. учител  група „Мики Маус”
13.Татяна  Иванова Ст. учител  група „Мики Маус”

14.Антоанета Анестева  Ст. учител  група „Слънце”
15.Костантина Радулова  учител  група „Моряче"

16.Емилия Томова  учител група "Моряче"

17.Дияна Ганева  учител  група "Слънце"

 

 

 

 


Учители

Първа  смяна

от 07:00 до 13:45 ч.

Втора  смяна

от 12:30 до 18:30 ч.

 

ПЕДАГОГИЧЕСКИ ЕКИПИ